Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Przyczepa - moduł specjalistyczny

Drukuj
Uniwersalna przyczepa do tworzenia pomieszczeń sztabowych, operacyjnych lub innych specjalnych.
car-gv-5-2---1
car-gv-5-2
car-gv-5-2---2
Szczegóły produktu

Uniwersalna przyczepa do tworzenia pomieszczeń sztabowych, operacyjnych lub innych specjalnych. Kontener o wymiarach 5,00 x 2,05 m przystosowany do transportu na przyczepie o DMC 3000 kg. Wykonanie z aluminium i stali k.o. System może pracować bezpośrednio na ziemi lub na przyczepie. Wyposażony jest we wszystkie potrzebne urządzenia i wyposażenia do 24 - godzinnej pracy jak stoły, krzesła, toaleta (prysznic, umywalka, wc)

 

•Platformy i stopnie dostępu, odłączane od jednostki.
•Antypoślizgowa podłoga aluminiowa, wodoodporna
•Ściany osłonowe z płyt warstwowych10/10 z podwójnych blach aluminiowych pokryte 40mm poliuretanu / izolacja z polistyrenu
•Drzwi z aluminium z zabezpieczeniem, okna z bezpiecznego szkła 
•Oddzielne wejście dla pracowników 
•Elektryczne zasilanie z sieci 220 V
•Wewnętrzny panel sterowania elektrycznego dla oddziałów zewnętrznych i dystrybucji na różne światła i gniazda  zgodnie z obowiązującymi przepisami
•Urządzenie jest podzielone na dwa odrębne obszary :
ołazienka z: WC , prysznicem i umywalką,  płytą grzejną,
oPowierzchnia pracy  z:  3 składane  stanowiska  pracy ; 1 wolnostojący składany stolik, 10 krzeseł, regały, stoły,  gaśnica.
•System sanitarny z podłączeniem  do kanalizacji zewnętrznej sieci i kanałów.
•15 litrowy bojler elektryczny do prysznica i umywalki
•elektryczny wentylator sufitowy (typu iluminator) z kontrolą  i jeden wentylator 1500 W.
•Klimatyzacja dla obszaru roboczego 
•System uziemienia z przyłączem
•Czas potrzeby na pełne rozłożenie kontenera – 15 min
 
Systemy Officine Stefanuto produkowane są, zależnie od wielkości, w całości z aluminium, bądź też z aluminium na konstrukcji stalowej. 
Materiały i szczególnie technologie produkcji dają gwarancję, że jest to produkt, który może służyć użytkownikowi przez kilkadziesiąt lat, bez zmian w komforcie użytkowania. 
Ściany są wykonane z dwóch pokryw aluminium (zewnętrznej i wewnętrznej), łączących się na wszystkich spojeniach w sposób obły, tworzących jednolita pokrywę, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek rozszczelnienie. 
Te konstrukcje nie przeciekają, nie przepuszczają pyłów, nie ulegają korozji, a izolacja zapewnia komfortowe użytkowanie w temperaturach od – 50C do +50C. 
Zdały swój egzamin i w warunkach arktycznych i w skrajnie wysokich temperaturach. Użytkowane są  przez wszystkie znane organizacje od Sił Zbrojnych (łącznie z wykorzystaniem w  warunkach klimatu Afganistanu) po Czerwony Krzyż, ONZ i Sztaby Kryzysowe różnych krajów. 
Rodzaj materiału powoduje, że są one znacznie lżejsze niż ich w pełni stalowych odpowiedników, łatwiejsze więc w transporcie i użytkowaniu. 
Transportowane mogą być na przyczepach, przyczepkach (mniejsze konstrukcje ze względu na swoją wagę mogą być transportowane na przyczepach ciągniętych przez samochody terenowe), i klasycznie na samochodach ciężarowych. Przenosić je można  poprzez system hakowy, przewozić na wózkach widłowych, 
Mogą być stawiane uwalniając pojazdy transportujące i rozszerzane na podłożu (także nierównym), na terenach podmokłych, ale także użytkowane łącznie z rozszerzaniem na pojazdach czy na przyczepach.  
Części rozszerzalne może rozłożyć bez wysiłku jedna osoba zależnie od modelu w ciągu od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Podłączenie wszystkich mediów w części rozszerzalnej do głównego systemu dokonuję się za pomocą jednego podłącza.
Każdy projekt i realizacja mogą być zindywidualizowane i przygotowane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami zamawiającego.
Oferowane systemy mogą być w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, wyposażone częściowo lub przygotowane do umieszczenia wyposażenia, które jest w posiadaniu zamawiającego.
Kontenery można łączyć. Możemy też tworzyć, zgodnie z potrzebami, zintegrowane systemy wieloelementowe z kontenerów, namiotów, kabin i in.