Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Mobilny punkt medyczny

Drukuj
Przyczepa przystosowana do pracy jako mobilna przychodnia lekarska - punkt medyczny.
carinf5-2-bso1-5
carinf5-2-bso1-4
carinf5-2-bso1-3
carinf5-2-bso1-2
carinf5-2-bso1-1
Szczegóły produktu

Przyczepa przystosowana do pracy jako mobilna przychodnia lekarska - punkt medyczny. Moduł o wymiarach 5,00 x 2,05 m Składa się z trzech osobnych pomieszczeń: toaletę, pomieszczenie techniczne wyposażone między innymi w butle z tlenem oraz główne pomieszczenie przychodni. Duże wejście do pomieszczenia przychodni wyposażone w pomost z barierkami dla osób niesprawnych. Kontener wykonany z alumiunium i stali nierdzewnej. Waga 2700 kg.

 

 

 

Sys

•Platformy i stopnie dla kilku wejść z zewnątrz, odłączane od urządzenia.

 

•Winylowa, wodoodporna podłoga

 

•Ściany osłonowe z płyt warstwowych z blach podwójnych aluminiowych pokryte 40mm izolacją poliuretanową. 

 

•Przegroda, która oddziela część techniczną od łazienki, co sprawia, że oba pomieszczenia mogą być używane niezależnie od siebie.

 

•Drzwi z aluminium z zabezpieczeniem, okna z bezpiecznego szkła,  oddzielne wejście dla personelu

 

•Mogą być stosowane w pojeździe lub ustawiony na ziemi.

 

•Zasilanie elektryczne z zewnętrznego źródła 220 V 

 

•Wewnętrzny panel sterowania elektrycznego dla oddziałów zewnętrznych i dystrybucji  zgodny  z obowiązującymi przepisami.

 

•System uziemienia z przyłączem

 

•Sprzęt Moduł zawiera:

 

okomora techniczna: stojak do butli z tlenem i zbiornik rezerwowy wody.

 

okomora Łazienka: zawiera umywalkę, toaletę i standardowe wyposażenie.

 

oObszar Pielęgniarstwo : sieć dystrybucji tlenu; prętów, które mogą być wyposażone; miernik przepływu; respirator próżniowy ; automatyczne urządzenie reanimacji; manometr; łóżko pierwszej pomocy ; nosze i podpory;  przenośna butelka tlenu.

 

•System sanitarny z kotła elektrycznego i zbiornika wyrównawczego, podłączenie do sieci zewnętrznej. 

 

•Wnoszenie/wynoszenie noszy możliwe poprzez rampę. 

 

•Dodatkowo jednostka wyposażona w biurko, krzesło, szafkę, umywalkę, lodówkę

 

•Klimatyzacja z kontrolą wewnętrzną

 

•Czas na ustawienie kontenera – ok 1 godzina dla przeszkolonego personelu

 

 

 

Systemy Officine Stefanuto produkowane są, zależnie od wielkości, w całości z aluminium, bądź też z aluminium na konstrukcji stalowej. 

 

Materiały i szczególnie technologie produkcji dają gwarancję, że jest to produkt, który może służyć użytkownikowi przez kilkadziesiąt lat, bez zmian w komforcie użytkowania. 

 

Ściany są wykonane z dwóch pokryw aluminium (zewnętrznej i wewnętrznej), łączących się na wszystkich spojeniach w sposób obły, tworzących jednolita pokrywę, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek rozszczelnienie. 

 

Te konstrukcje nie przeciekają, nie przepuszczają pyłów, nie ulegają korozji, a izolacja zapewnia komfortowe użytkowanie w temperaturach od – 50C do +50C. 

 

Zdały swój egzamin i w warunkach arktycznych i w skrajnie wysokich temperaturach. Użytkowane są  przez wszystkie znane organizacje od Sił Zbrojnych (łącznie z wykorzystaniem w  warunkach klimatu Afganistanu) po Czerwony Krzyż, ONZ i Sztaby Kryzysowe różnych krajów. 

 

Rodzaj materiału powoduje, że są one znacznie lżejsze niż ich w pełni stalowych odpowiedników, łatwiejsze więc w transporcie i użytkowaniu. 

 

Transportowane mogą być na przyczepach, przyczepkach (mniejsze konstrukcje ze względu na swoją wagę mogą być transportowane na przyczepach ciągniętych przez samochody terenowe), i klasycznie na samochodach ciężarowych. Przenosić je można  poprzez system hakowy, przewozić na wózkach widłowych, 

 

Mogą być stawiane uwalniając pojazdy transportujące i rozszerzane na podłożu (także nierównym), na terenach podmokłych, ale także użytkowane łącznie z rozszerzaniem na pojazdach czy na przyczepach.  

 

Części rozszerzalne może rozłożyć bez wysiłku jedna osoba zależnie od modelu w ciągu od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Podłączenie wszystkich mediów w części rozszerzalnej do głównego systemu dokonuję się za pomocą jednego podłącza.

 

Każdy projekt i realizacja mogą być zindywidualizowane i przygotowane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami zamawiającego.

 

Oferowane systemy mogą być w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, wyposażone częściowo lub przygotowane do umieszczenia wyposażenia, które jest w posiadaniu zamawiającego.

 

Kontenery można łączyć. Możemy też tworzyć, zgodnie z potrzebami, zintegrowane systemy wieloelementowe z kontenerów, namiotów, kabin i in.