Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Mobilny magazyn broni

Drukuj
Jednostka zgodna ze standardami ISO-10'
Szczegóły produktu
 
•Konstrukcja zewnętrzna odporna na niskie temperatury z 2-3 mm kutej blachy wzmocnionej podłużnicami dolnymi
•Podłoga drewniana (V100), wodoodporna 20mm, zabezpieczona i uszczelniona;
•Możliwość transportu wózkiem widłowym, 950mm 
•Panele:  arkusze faliste 1,5 /  15 mm głębokości fali na dachu i 35 mm wysokości głębokości fali na ścianach;
•Drzwi od "krótszej" strony z wodoszczelnym uszczelnieniem wzdłuż obwodu; zakończone podwójnymi,  pionowymi ramionami / z zatrzaskami z obu stron;
•Rozmiar: 2991 x 2438 x 2591 - waga bez załadunku:  955 kg.
• Szlifowanie ręczne i mechaniczne, z zewnątrz pokryty warstwą polichromową, malowany materiałami zalecanymi przez MotorDife, wnętrze malowane w delikatnych odcieniach.
• Instalacja elektryczna  16 A - 220 V, gniazdo typu EEC, z dystrybucją do gniazda wewnętrznego i podwójnego oświetlenia sufitowego 60W, instalacja uziemiona; zgodna z  aktualnie obowiązującymi normami i przepisami;
• Podwójne stojaki w kształcie PCV ze stali ocynkowanej  (2 + 2 umieszczone wzdłuż długich ścian i jeden na ścianie naprzeciwko wejścia), o całkowitej pojemności około 140 karabinów; stojaki można dostosować do obecnie stosowanych modeli pistoletów.
•, Cztery regały mogą być przystosowane do przechowywania  5 karabinów maszynowych Browning każdy;
• Trzy pudła mogą być zamontowane na stojakach z tyłu do przechowywania 10  pistoletów o długich lufach z miejscem na akcesoria;
• Zastosowanie elektronicznego systemu alarmowego, w tym baterii podtrzymującej, połączenie, obraz i dźwięk do zewnętrznego urządzenia alarmowego; system ten będzie składać się z wewnętrznej /zewnętrznej skrzynki przyłączeniowej -  alarmu akustycznego i wizualnego  - akcesoriów do sterowania - połączenia do czujników kontaktowych drzwi;
• Zainstalowane zostaną dwa wizjery kontroli wewnętrznej
 
 
 
Systemy Officine Stefanuto produkowane są, zależnie od wielkości, w całości z aluminium, bądź też z aluminium na konstrukcji stalowej. 
Materiały i szczególnie technologie produkcji dają gwarancję, że jest to produkt, który może służyć użytkownikowi przez kilkadziesiąt lat, bez zmian w komforcie użytkowania. 
Ściany są wykonane z dwóch pokryw aluminium (zewnętrznej i wewnętrznej), łączących się na wszystkich spojeniach w sposób obły, tworzących jednolita pokrywę, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek rozszczelnienie. 
Te konstrukcje nie przeciekają, nie przepuszczają pyłów, nie ulegają korozji, a izolacja zapewnia komfortowe użytkowanie w temperaturach od – 50C do +50C. 
Zdały swój egzamin i w warunkach arktycznych i w skrajnie wysokich temperaturach. Użytkowane są  przez wszystkie znane organizacje od Sił Zbrojnych (łącznie z wykorzystaniem w  warunkach klimatu Afganistanu) po Czerwony Krzyż, ONZ i Sztaby Kryzysowe różnych krajów. 
Rodzaj materiału powoduje, że są one znacznie lżejsze niż ich w pełni stalowych odpowiedników, łatwiejsze więc w transporcie i użytkowaniu. 
Transportowane mogą być na przyczepach, przyczepkach (mniejsze konstrukcje ze względu na swoją wagę mogą być transportowane na przyczepach ciągniętych przez samochody terenowe), i klasycznie na samochodach ciężarowych. Przenosić je można  poprzez system hakowy, przewozić na wózkach widłowych, 
Mogą być stawiane uwalniając pojazdy transportujące i rozszerzane na podłożu (także nierównym), na terenach podmokłych, ale także użytkowane łącznie z rozszerzaniem na pojazdach czy na przyczepach.  
Części rozszerzalne może rozłożyć bez wysiłku jedna osoba zależnie od modelu w ciągu od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Podłączenie wszystkich mediów w części rozszerzalnej do głównego systemu dokonuję się za pomocą jednego podłącza.
Każdy projekt i realizacja mogą być zindywidualizowane i przygotowane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami zamawiającego.
Oferowane systemy mogą być w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, wyposażone częściowo lub przygotowane do umieszczenia wyposażenia, które jest w posiadaniu zamawiającego.
Kontenery można łączyć. Możemy też tworzyć, zgodnie z potrzebami, zintegrowane systemy wieloelementowe z kontenerów, namiotów, kabin i in.