Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Toaleta kontenerowa

Drukuj
Mobilna toaleta kontenerowa o wymiarach 5,00 x 2,05 m wyposażona w 5 kabin podzielonych na dwa oddzielne pomieszczenia osobne dla kobiet i mężczyzn.
car-si-ud-43-1----1
car-si-ud-43-1----2b
car-si-ud-43-1----2c
car-si-ud-43-1----2d
car-si-ud-43-1----2a
Szczegóły produktu

Mobilna toaleta kontenerowa o wymiarach 5,00 x 2,05 m wyposażona w 5 kabin podzielonych na dwa oddzielne pomieszczenia osobne dla kobiet i mężczyzn. Kabiny mogą być wyposażone według wytycznych zamawiającego. Na przykład 3 prysznice + 4 ubikacje lub 5 ubikacji. W każdej z dwóch części znajduje się umywalka ze stali nierdzewnej wyposażona w dwie oddzielne baterie umywalkowe. Dodatkowo zamontowane są półki, lustra, pojemniki na ręczniki oraz wyposażenie ubikacji, itp. Wnętrze wykonane z aluminium i stali nierdzewnej. Zasilanie elektryczne. Pomieszczenie techniczne wyposażone jest w osobne wejście, zabezpieczone przed osobami nieupoważnionymi. Waga do transportu: 2,5 T.

 

Wyposażenie:

 

 • Platformy dostępu i stopnie, całkowicie wykonane z aluminium, odłączane od struktury
 • Antypoślizgowa podłoga aluminiowa, wodoodporna
 • Ściany osłonowe z płyt warstwowych10/10 z podwójnych blach aluminiowych pokryte 40mm poliuretanu / izolacja z polistyrenu.
 • Drzwi z aluminium z zabezpieczeniem, okna z bezpiecznego szkła. Może być stosowana w pojeździe lub ustawiona na ziemi.
 • Z przodu znajduje się markiza, która zasłania wnętrze kontenera
 • Energia elektryczna z zewnętrznego źródła 230 V lub 380 V (na życzenie)
 • Wewnętrzny panel sterowania elektrycznego dla oddziałów zewnętrznych i dystrybucji na różne światła i gniazda  zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 • Moduł jest podzielony na dwie oddzielne części dla mężczyzn i kobiet, wyposażone w:
 • 2 męskie prysznice , jeden damski prysznic: każde zbudowane w pomieszczeniu podzielonym na szatnię i prysznic, wraz z akcesoriami, zasłony, lustra i regały.
 • 2 WC dla każdego z dwóch obszarów  wraz z wyposażeniem standardowym.
 • Jeden przedsionek dla każdego obszaru, każdy z umywalką ze stali nierdzewnej,  2 baterie,  lustro ze stali nierdzewnej, półki, termowentylator, elektryczny suszarka do rąk i standardowe wyposażenie.
 • System sanitarny z pompą zbiornika wyrównawczego i / lub podłączenia do sieci zewnętrznej + kanał
 • systemu drenażu;  wszystkie z szybkich połączeń i elastyczne rurki
 • 50 litrowy bojler elektryczny na ciepłą wodę do umywalki i pryszniców  również do stosowania na zewnątrz.
 • elektryczny wentylator sufitowy (typu iluminator) z  kontrolą prędkości.
 • System uziemienia z przyłączem
 • Rury, zbiorniki, pompy uwolnienia ścieków (na życzenie), akcesoria przyłączeniowe do gniazdek zewnętrznych i kanalizacji.
 • Czas na pełne ustawienie - ok 30 minut

Systemy Officine Stefanuto produkowane są, zależnie od wielkości, w całości z aluminium, bądź też z aluminium na konstrukcji stalowej.

Materiały i szczególnie technologie produkcji dają gwarancję, że jest to produkt, który może służyć użytkownikowi przez kilkadziesiąt lat, bez zmian w komforcie użytkowania.

Ściany są wykonane z dwóch pokryw aluminium (zewnętrznej i wewnętrznej), łączących się na wszystkich spojeniach w sposób obły, tworzących jednolita pokrywę, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek rozszczelnienie.

Te konstrukcje nie przeciekają, nie przepuszczają pyłów, nie ulegają korozji, a izolacja zapewnia komfortowe użytkowanie w temperaturach od – 50C do +50C.

Zdały swój egzamin i w warunkach arktycznych i w skrajnie wysokich temperaturach. Użytkowane są  przez wszystkie znane organizacje od Sił Zbrojnych (łącznie z wykorzystaniem w  warunkach klimatu Afganistanu) po Czerwony Krzyż, ONZ i Sztaby Kryzysowe różnych krajów.

Rodzaj materiału powoduje, że są one znacznie lżejsze niż ich w pełni stalowych odpowiedników, łatwiejsze więc w transporcie i użytkowaniu.

Transportowane mogą być na przyczepach, przyczepkach (mniejsze konstrukcje ze względu na swoją wagę mogą być transportowane na przyczepach ciągniętych przez samochody terenowe), i klasycznie na samochodach ciężarowych. Przenosić je można  poprzez system hakowy, przewozić na wózkach widłowych,

Mogą być stawiane uwalniając pojazdy transportujące i rozszerzane na podłożu (także nierównym), na terenach podmokłych, ale także użytkowane łącznie z rozszerzaniem na pojazdach czy na przyczepach. 

Części rozszerzalne może rozłożyć bez wysiłku jedna osoba zależnie od modelu w ciągu od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Podłączenie wszystkich mediów w części rozszerzalnej do głównego systemu dokonuję się za pomocą jednego podłącza.

Każdy projekt i realizacja mogą być zindywidualizowane i przygotowane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami zamawiającego.

Oferowane systemy mogą być w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, wyposażone częściowo lub przygotowane do umieszczenia wyposażenia, które jest w posiadaniu zamawiającego.

Kontenery można łączyć. Możemy też tworzyć, zgodnie z potrzebami, zintegrowane systemy wieloelementowe z kontenerów, namiotów, kabin i in.