Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Fotel polowy F10
Wygodny fotel polowy
Namiot typu wojskowego
Uniwersalny namiot kwatermistrzowski przeznaczony do biwakowania, może służyć jako magazyn, świetlica, kuchnia polowa.
Ochronnik trzewika
Mikroporowaty ochronnik trzewika
System mycia kół po...
System mycia kół pojazdów przeznaczony do usuwania podczas jednego przejazdu błota i brudu pojazdu wyjeżdżającego z terenu budowy.
Tyczka ratownicza
Lekka, aluminiowa, nietonąca żerdź o długości 4m i średnicy 28 mm.
Półmaski klasy FFP1
Półmaski klasy FFP1 przeznaczone są do ochrony układu oddechowego przed szkodliwym działaniem pyłów, aerozoli cząstek stałych oraz aerozoli ciekłych
Krzeslo polowe KW2
Wygodne i stabilne krzesło polowe, które po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.
Sorbent tylko do oleju...
Pochłania oleje, ropę i inne produkty ropopochodne. Nie chłonie wody.
Łóżko polowe typ: L1
Łóżko kwaterunkowo-polowe typu L1 "Kanadyjka" przeznaczone jest w szczególności dla służb mundurowych oraz sztabów zarządzania kryzysowego.
DEZAKTYWATOR BST-2
DEZAKTYWATOR BST 2

W wielu Jednostkach są na stanie pakiety dekontaminacyjne, jednak w trakcie ćwiczeń zostały wykorzystane, wchodzące w ich skład zestawy mokre. Często też elementy mokre utaciły ważność. ZAMIAST KUPOWAĆ NOWE, PEŁNE PAKIETY DEKONTAMINACYJNE - UZUPEŁNIJ! ZESTAW DEKONTAMINACYJNY R2R4 (dokładnie taki, jaki znajduje się w pakietach dekontaminacyjnych) zgodny z aktualnymi wytycznymi KG PSP dot. Pakietów dekontaminacyjnych UZUPEŁNIAJĄCY ZESTAW DEKONTAMINACYJNY do przemywania odsłoniętych części ciała zapakowany w szczelnie zamknięty worek z tworzywa sztucznego. Skład zestawu: - wilgotny ręcznik z włókniny o powierzchni 0,5 m2, - 2 szt. - wilgotna rękawica higieniczna do przemywania odsłoniętych części ciała, - 4 szt. Każdy zestaw pakowany jest próżniowo, co gwarantuje bardzo długą przydatność do użycia, jak również pozwala na zaoszczędzenie znacznej ilości miejsca przy przechowywaniu i transporcie. 24,99zł. netto.