Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Sorbent tylko do oleju...
Pochłania oleje, ropę i inne produkty ropopochodne. Nie chłonie wody
Moduł kuchenny
Polowy moduł kuchenny o zasilaniu gazowym lub elektrycznym.W komplecie 4 palniki gazowe lub elektryczne
Wanna wychwytowa z pod...
Wanna wychwytowa, stalowa, przeznaczona do przechowywania i eksploatacji dwóch pojemników
Półmaski klasy FFP2
Półmaski klasy FFP2 przeznaczone są do ochrony układu oddechowego przed szkodliwym działaniem pyłów, aerozoli cząstek stałych oraz aerozoli ciekłych
Namioty ratownicze PNR
Pneumatyczne namioty ratownicze typu PNR przeznaczone są do zabezpieczenia działań ratowniczych. Charakteryzują się bardzo krótkim czasem sprawiania, mogą być użytkowane praktycznie we wsz...
Fotel polowy F10
Wygodny fotel polowy
Nakładana rampa alumi...
Idealne rozwiązanie przy załadunku ciężkich urządzeń. Nośność aż do 2800 kg.
Detektor prądu przemi...
Detektor Prądu Przemiennego AC Hot Stick z bezpiecznej odległości ostrzega o obecności odkrytych urządzeń znajdujących się pod wysokim napięciem elektrycznym.
Pompa do beczek
Nierdzewna ręczna pompa do beczek
Łóżko polowe typ: L1
Łóżko kwaterunkowo-polowe typu L1 "Kanadyjka" przeznaczone jest w szczególności dla służb mundurowych oraz sztabów zarządzania kryzysowego.

Ćwiczenia przeciwpowodziowe zorganizowane przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach, podczas których zaprezentowany sprzęt przeciwpowodziowy będący na wyposażeniu straży pożarnej w regionie. W ramach ćwiczeń została użyta przyczepa z urządzeniem do napełniania worków z piaskiem oraz kilka rodzajów elastycznych wałów przeciwpowodziowych. Jako najbardziej skuteczne rozwiązanie wybrane zostały żółte, półokrągłe wały przeciwpowodziowe które także są w stałej ofercie naszej firmy pod nazwą: Jednokomorowy wał przeciwpowodziowy o przekroju półkola z kołnierzem. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć. 

DSCF1765  DSCF1777 

DSCF1785  DSCF1788 DSCF1795 DSCF1803 DSCF1805 DSCF1808 DSCF1811 DSCF1816 DSCF1818 DSCF1839 DSCF1841 DSCF1867