Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Warsztat polowy

Drukuj
Warsztat polowy w standardowym kontenerze ISO 20'. Wymiary 6058 x 2438 x 2951 zgodnie z standardem ISO 20' - 1CC.
c20-l-om-p1-1
c20-l-om-p1-2
c20-l-om-p1-3
c20-l-om-p1-4
Szczegóły produktu

Warsztat polowy w standardowym kontenerze ISO 20'. Wymiary 6058 x 2438 x 2951 zgodnie z standardem ISO 20' - 1CC. Wyposażony jest w składane drzwi boczne umożliwiające rozszerzenie przestrzeni roboczej wewnątrz kontenera. Wyposażenie warsztatowe dostępne z każdej strony kontenera. Agregat prądotwórczy, układ zasilania hyraulicznego oraz kompresor powietrza zamontowany w wydzielonych częściach kontenera dostępnych z zewnątrz. System może być wyposażony w dodatkowy namioty pneumatyczny do prowadzenia prac naprawczych.

 

•konstrukcja nośna z ocynkowanych prętów stalowych.
•wnętrze podzielone między wyposażone laboratorium i komorę techniczną.
•Antypoślizgowa, wodoodporna podłoga z aluminium.
•ściany boczne pokryte trudnopalnym PVC.
•Drzwi aluminiowe z zabezpieczeniem 
•Okna dachowe otwierane i zamknięte na stałe
•instalacja elektryczna dla oświetlenia.
•apteczka.
•wnętrze pomalowane na biało, na zewnątrz malowane wedle zamówienia
 
 
Systemy Officine Stefanuto produkowane są, zależnie od wielkości, w całości z aluminium, bądź też z aluminium na konstrukcji stalowej. 
Materiały i szczególnie technologie produkcji dają gwarancję, że jest to produkt, który może służyć użytkownikowi przez kilkadziesiąt lat, bez zmian w komforcie użytkowania. 
Ściany są wykonane z dwóch pokryw aluminium (zewnętrznej i wewnętrznej), łączących się na wszystkich spojeniach w sposób obły, tworzących jednolita pokrywę, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek rozszczelnienie. 
Te konstrukcje nie przeciekają, nie przepuszczają pyłów, nie ulegają korozji, a izolacja zapewnia komfortowe użytkowanie w temperaturach od – 50C do +50C. 
Zdały swój egzamin i w warunkach arktycznych i w skrajnie wysokich temperaturach. Użytkowane są  przez wszystkie znane organizacje od Sił Zbrojnych (łącznie z wykorzystaniem w  warunkach klimatu Afganistanu) po Czerwony Krzyż, ONZ i Sztaby Kryzysowe różnych krajów. 
Rodzaj materiału powoduje, że są one znacznie lżejsze niż ich w pełni stalowych odpowiedników, łatwiejsze więc w transporcie i użytkowaniu. 
Transportowane mogą być na przyczepach, przyczepkach (mniejsze konstrukcje ze względu na swoją wagę mogą być transportowane na przyczepach ciągniętych przez samochody terenowe), i klasycznie na samochodach ciężarowych. Przenosić je można  poprzez system hakowy, przewozić na wózkach widłowych, 
Mogą być stawiane uwalniając pojazdy transportujące i rozszerzane na podłożu (także nierównym), na terenach podmokłych, ale także użytkowane łącznie z rozszerzaniem na pojazdach czy na przyczepach.  
Części rozszerzalne może rozłożyć bez wysiłku jedna osoba zależnie od modelu w ciągu od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Podłączenie wszystkich mediów w części rozszerzalnej do głównego systemu dokonuję się za pomocą jednego podłącza.
Każdy projekt i realizacja mogą być zindywidualizowane i przygotowane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami zamawiającego.
Oferowane systemy mogą być w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, wyposażone częściowo lub przygotowane do umieszczenia wyposażenia, które jest w posiadaniu zamawiającego.
Kontenery można łączyć. Możemy też tworzyć, zgodnie z potrzebami, zintegrowane systemy wieloelementowe z kontenerów, namiotów, kabin i in.