Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Mini Toaleta kontenerowa

Drukuj
Trzy kabinowa toaleta kontenerowa wyposażona jest w kompletny system obsługi toalety kontenerowej. WYmiary: 4100 x 1500 x 2500 wysokość – waga: około 1,850 Kg.
mb-3g-el-02-a
mb-3g-el-02-d
mb-3g-el-02-e
Szczegóły produktu

Trzy kabinowa toaleta kontenerowa wyposażona jest w kompletny system obsługi toalety kontenerowej. WYmiary: 4100 x 1500 x 2500 wysokość – waga: około 1,850 Kg.

 

•ściany i dach wyłożone 40mm  blachą  z płyt warstwowych pomalowaną z izolacją poliuretanową oraz warstwą powłoki bitumicznej
•3 kabiny + 1 oddzielne stoisko dla instalacji dodatkowych systemów obsługi i przechowywania
•Drzwi i okna (drzwi z iluminatorami i 3 małymi oknami, które można otworzyć), dostarczane ze standardowym wyposażeniem
•Indywidualne oświetlenie, oświetlenie zewnętrzne nad wejściem 
•Aluminiowa podłoga
 
Systemy Officine Stefanuto produkowane są, zależnie od wielkości, w całości z aluminium, bądź też z aluminium na konstrukcji stalowej. 
Materiały i szczególnie technologie produkcji dają gwarancję, że jest to produkt, który może służyć użytkownikowi przez kilkadziesiąt lat, bez zmian w komforcie użytkowania. 
Ściany są wykonane z dwóch pokryw aluminium (zewnętrznej i wewnętrznej), łączących się na wszystkich spojeniach w sposób obły, tworzących jednolita pokrywę, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek rozszczelnienie. 
Te konstrukcje nie przeciekają, nie przepuszczają pyłów, nie ulegają korozji, a izolacja zapewnia komfortowe użytkowanie w temperaturach od – 50C do +50C. 
Zdały swój egzamin i w warunkach arktycznych i w skrajnie wysokich temperaturach. Użytkowane są  przez wszystkie znane organizacje od Sił Zbrojnych (łącznie z wykorzystaniem w  warunkach klimatu Afganistanu) po Czerwony Krzyż, ONZ i Sztaby Kryzysowe różnych krajów. 
Rodzaj materiału powoduje, że są one znacznie lżejsze niż ich w pełni stalowych odpowiedników, łatwiejsze więc w transporcie i użytkowaniu. 
Transportowane mogą być na przyczepach, przyczepkach (mniejsze konstrukcje ze względu na swoją wagę mogą być transportowane na przyczepach ciągniętych przez samochody terenowe), i klasycznie na samochodach ciężarowych. Przenosić je można  poprzez system hakowy, przewozić na wózkach widłowych, 
Mogą być stawiane uwalniając pojazdy transportujące i rozszerzane na podłożu (także nierównym), na terenach podmokłych, ale także użytkowane łącznie z rozszerzaniem na pojazdach czy na przyczepach.  
Części rozszerzalne może rozłożyć bez wysiłku jedna osoba zależnie od modelu w ciągu od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Podłączenie wszystkich mediów w części rozszerzalnej do głównego systemu dokonuję się za pomocą jednego podłącza.
Każdy projekt i realizacja mogą być zindywidualizowane i przygotowane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami zamawiającego.
Oferowane systemy mogą być w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, wyposażone częściowo lub przygotowane do umieszczenia wyposażenia, które jest w posiadaniu zamawiającego.
Kontenery można łączyć. Możemy też tworzyć, zgodnie z potrzebami, zintegrowane systemy wieloelementowe z kontenerów, namiotów, kabin i in.