Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Kuchnia polowa w kontenerze z zapleczem

Drukuj
Kontenerowa kuchnia polowa z zapleczem z możliwością transportu na przyczepie o DMC 3500 kg.
kuch5-2l-2gv-s900-350a-1
kuch5-2l-2gv-s900-350a-2
kuch5-2l-2gv-s900-350a-3
kuch5-2l-2gv-s900-350a-4
Szczegóły produktu

Kontenerowa kuchnia polowa z zapleczem z możliwością transportu na przyczepie o DMC 3500 kg. Kompletny zestaw wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia umożliwiające wydawanie ciągłe posiłków (kuchnia palnikowa, stół, zlewozmywak, lodówka, zestaw naczyń, itd.) Zestaw zabudowany w niestandardowym kontenerze o wymiarach 5,00 x 2,40 m. Kontener posiada wysuwane podczas pracy elementy ścian bocznych z oknami. Podczas transportu elementy te są chowane w obrys kontenera. Dodatkowe namioty zewnętrzne umożliwiają zwiększenie powierzchni magazynowej, umieszczenie dodatkowych zlewozmywaków lub stołów do przygotowania produktów. Ponadto możliwe jest  osłonięcie przed warunkami atmosferycznymi strefy wydawania posiłków. Zestaw umożliwia wydawanie około 350 porcji na godzinę. Podczas pracy może znajdować się na przyczepie transportowej lub bezpośrednio na ziemi. Posiada uchwyty do dźwigu.

 

 • Rozmiar w stanie "zamkniętym": długość 5000 x szerokość 2050 + 700  x wysokość 2300 t; przybliżona waga ok. 2280kg.  (po uwzględnieniu proponowanego wyposażenia).
 • Solidna konstrukcja nośna z kształtowników aluminiowych uformowanych w L,
 • Podłoga ze stali nierdzewnej, antypoślizgowa, wodoodporna.
 • Pokrycie ścian w obszarze gotowania, ze stali nierdzewnej, z wentylacją panelu ściennego.
 • Ściany osłonowe z płyt warstwowych10/10 z podwójnych blach aluminiowych pokryte 40mm poliuretanu / izolacja z polistyrenu.
 • Drzwi z aluminium, okna z bezpiecznego szkła i zabezpieczeniem drzwi.
 • Wejście dla personelu na krótszym boku, oddzielone od obszaru dystrybucji 
 • Markizy i / lub kompletne werandy na życzenie, mogą osłonić obszar dystrybucji i / lub obszary robocze.
 • Kolor zewnętrzny dowolny.
 • Zasilanie elektryczne 220 V z zewnętrznego źródła, wtyczki EEC.
 • Panel sterowania elektrycznego dla elementów zewnętrznych i urządzeń bezpieczeństwa na zewnętrznej ścianie,  zgodnie z  aktualnie obowiązującymi normami i przepisami;
 • Zewnętrzny panel wewnętrznej dystrybucji gazu,  zgodnie z  aktualnie obowiązującymi normami i przepisami, z modułowym zestawem rur do oddzielenia butli gazowych .
 • Wyposażenie jednostki m.in:
 •  gotowanie: konwekcja, piekarnik z 10 kratkami, patelnia Bratt 80 l, kuchenka na  4 palniki lub więcej; rondel 150 l. z 4 koszami;  okap z silnikiem i odśrodkową wentylacją, filtrami.
 •  Dystrybucja : lodówka 400 l; zlewozmywak z 2 komorami 1600 i ociekaczem; blaty kuchenne z szufladami;  szafki; półki ścienne; wyświetlacz temperatury sterowania.
 • System sanitarny z pompą zbiornika wyrównawczego i / lub podłączeniem do sieci zewnętrznej do wody pitnej + bojler elektryczny na ciepłą wodę do zlewozmywaka
 • Dodatkowy wentylator wyciągowy, sufitowy z regulowanym termostatem do spalin lub poboru powietrza w regulowanej prędkości.
 • System uziemienia z przyłączem.
 • Wydajność: przygotowanie i dystrybucja ok. 300-400 porcji na godzinę pełnego Menu.
 
 
Systemy Officine Stefanuto produkowane są, zależnie od wielkości, w całości z aluminium, bądź też z aluminium na konstrukcji stalowej. 
Materiały i szczególnie technologie produkcji dają gwarancję, że jest to produkt, który może służyć użytkownikowi przez kilkadziesiąt lat, bez zmian w komforcie użytkowania. 
Ściany są wykonane z dwóch pokryw aluminium (zewnętrznej i wewnętrznej), łączących się na wszystkich spojeniach w sposób obły, tworzących jednolita pokrywę, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek rozszczelnienie. 
Te konstrukcje nie przeciekają, nie przepuszczają pyłów, nie ulegają korozji, a izolacja zapewnia komfortowe użytkowanie w temperaturach od – 50C do +50C. 
Zdały swój egzamin i w warunkach arktycznych i w skrajnie wysokich temperaturach. Użytkowane są  przez wszystkie znane organizacje od Sił Zbrojnych (łącznie z wykorzystaniem w  warunkach klimatu Afganistanu) po Czerwony Krzyż, ONZ i Sztaby Kryzysowe różnych krajów. 
Rodzaj materiału powoduje, że są one znacznie lżejsze niż ich w pełni stalowych odpowiedników, łatwiejsze więc w transporcie i użytkowaniu. 
Transportowane mogą być na przyczepach, przyczepkach (mniejsze konstrukcje ze względu na swoją wagę mogą być transportowane na przyczepach ciągniętych przez samochody terenowe), i klasycznie na samochodach ciężarowych. Przenosić je można  poprzez system hakowy, przewozić na wózkach widłowych, 
Mogą być stawiane uwalniając pojazdy transportujące i rozszerzane na podłożu (także nierównym), na terenach podmokłych, ale także użytkowane łącznie z rozszerzaniem na pojazdach czy na przyczepach.  
Części rozszerzalne może rozłożyć bez wysiłku jedna osoba zależnie od modelu w ciągu od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Podłączenie wszystkich mediów w części rozszerzalnej do głównego systemu dokonuję się za pomocą jednego podłącza.
Każdy projekt i realizacja mogą być zindywidualizowane i przygotowane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami zamawiającego.
Oferowane systemy mogą być w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, wyposażone częściowo lub przygotowane do umieszczenia wyposażenia, które jest w posiadaniu zamawiającego.
Kontenery można łączyć. Możemy też tworzyć, zgodnie z potrzebami, zintegrowane systemy wieloelementowe z kontenerów, namiotów, kabin i in.