Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Kuchnia polowa w kontenerze

Drukuj
Kontenerowa kuchnia polowa z możliwością transportu na standardowej przyczepie o DMC 3000 kg.
kuch5-2-gv-250a
kuch5-2-gv-250a-1
kuch5-2-gv-250a-2
kuch5-2-gv-250a-3
Szczegóły produktu

Kontenerowa kuchnia polowa z możliwością transportu na standardowej przyczepie o DMC 3000 kg. Kompletny zestaw wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia umożliwiające wydawanie ciągłe posiłków (kuchnia palnikowa, stół, zlewozmywak, lodówka, zestaw naczyń, itd.) Zestaw zabudowany w niestandardowym kontenerze o wymiarach 5,00 x 2,50 m. Kontener posiada wysuwany podczas pracy fragment ściany z oknem do wydawania posiłków. Podczas transportu element ten jest chowany w obrys kontenera. Zestaw umożliwia wydawanie około 200-250 posiłków na godzinę. Podczas pracy może znajdować się na przyczepie transportowej lub bezpośrednio na ziemi. Posiada uchwyty do dźwigu.

Zabudowa w specjalnym kontenerze o wymiarach: 5,00 x 2,50 m (200 posiłków na godzinę)

 

•Schody i platformy wejściowe dołączane oddzielnie do kontenera
•Podłoga ze stali nierdzewnej, antypoślizgowa, wodoodporna.
•Pokrycie ścian w obszarze gotowania, ze stali nierdzewnej, z wentylacją panelu ściennego.
•Ściany osłonowe z płyt warstwowych10/10 z podwójnych blach aluminiowych pokryte 40mm poliuretanu / izolacja z polistyrenu.
•Drzwi z aluminium z zabezpieczeniem, okna z bezpiecznego szkła
•Wejście dla personelu na krótszym boku, oddzielone od obszaru dystrybucji.
•Małe markizy (z boku) zapewniają schronienie zewnętrznych obszarów roboczych.
•Zasilanie elektryczne z 220 V źródła zewnętrznego
•Wewnętrzny panel sterowania elektrycznego dla oddziałów zewnętrznych i urządzeń bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującymi normami
•Zewnętrzny panel wewnętrznej dystrybucji gazu,  zgodnie z  aktualnie obowiązującymi normami i przepisami, z modułowym zestawem rur do oddzielenia butli gazowych
•WYPOSAŻENIE JEDNOSTKI
•rondel z 1 koszem; pojedyncza patelnia ; Kuchenka z  4 palnikami ; 60 litrowy rondel z koszami; wentylator kuchenki ; Okap z silnikiem wirowym i filtrem 
•lodówka 400 l; zlewozmywak z 2 komorami i ociekaczem; blaty kuchenne z szufladami;  szafka; Półki ścienne; kontrola temperatury na wyświetlaczu
•System sanitarny z pompą zbiornika wyrównawczego i / lub załącznik do zewnętrznego systemu ze zbiornikiem  80 l do wody pitnej  + bojler elektryczny na ciepłą wodę do zlewu.
•Dodatkowy wentylator wyciągowy sufitowy z regulowanym termostatem do spalin lub poboru powietrza z regulowaną prędkością
•System uziemienia z przyłączem
•Przewidywany czas na pełne ustawienie jednostki – ok 1 godzina dla przeszkolonego personelu
 
 
Systemy Officine Stefanuto produkowane są, zależnie od wielkości, w całości z aluminium, bądź też z aluminium na konstrukcji stalowej. 
Materiały i szczególnie technologie produkcji dają gwarancję, że jest to produkt, który może służyć użytkownikowi przez kilkadziesiąt lat, bez zmian w komforcie użytkowania. 
Ściany są wykonane z dwóch pokryw aluminium (zewnętrznej i wewnętrznej), łączących się na wszystkich spojeniach w sposób obły, tworzących jednolita pokrywę, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek rozszczelnienie. 
Te konstrukcje nie przeciekają, nie przepuszczają pyłów, nie ulegają korozji, a izolacja zapewnia komfortowe użytkowanie w temperaturach od – 50C do +50C. 
Zdały swój egzamin i w warunkach arktycznych i w skrajnie wysokich temperaturach. Użytkowane są  przez wszystkie znane organizacje od Sił Zbrojnych (łącznie z wykorzystaniem w  warunkach klimatu Afganistanu) po Czerwony Krzyż, ONZ i Sztaby Kryzysowe różnych krajów. 
Rodzaj materiału powoduje, że są one znacznie lżejsze niż ich w pełni stalowych odpowiedników, łatwiejsze więc w transporcie i użytkowaniu. 
Transportowane mogą być na przyczepach, przyczepkach (mniejsze konstrukcje ze względu na swoją wagę mogą być transportowane na przyczepach ciągniętych przez samochody terenowe), i klasycznie na samochodach ciężarowych. Przenosić je można  poprzez system hakowy, przewozić na wózkach widłowych, 
Mogą być stawiane uwalniając pojazdy transportujące i rozszerzane na podłożu (także nierównym), na terenach podmokłych, ale także użytkowane łącznie z rozszerzaniem na pojazdach czy na przyczepach.  
Części rozszerzalne może rozłożyć bez wysiłku jedna osoba zależnie od modelu w ciągu od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Podłączenie wszystkich mediów w części rozszerzalnej do głównego systemu dokonuję się za pomocą jednego podłącza.
Każdy projekt i realizacja mogą być zindywidualizowane i przygotowane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami zamawiającego.
Oferowane systemy mogą być w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, wyposażone częściowo lub przygotowane do umieszczenia wyposażenia, które jest w posiadaniu zamawiającego.
Kontenery można łączyć. Możemy też tworzyć, zgodnie z potrzebami, zintegrowane systemy wieloelementowe z kontenerów, namiotów, kabin i in.