Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Kuchnia polowa 30-80

Drukuj
Kompletny zestaw wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia umożliwiające wydawanie ciągłe posiłków (kuchnia palnikowa, stół, zlewozmywak, lodówka, zestaw naczyń, itd.)
carcuc3-2-50a--1
carcuc3-2-50a--2
carcuc3-2-50a--3
Szczegóły produktu

Kompletny zestaw wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia umożliwiające wydawanie ciągłe posiłków (kuchnia palnikowa, stół, zlewozmywak, lodówka, zestaw naczyń, itd.)  m i Wymiary kontenera: dł. 3000 x szer. 2030 x wys. 2250 [mm] waga: 1050 kg. Wydajność: 30-80 posiłków na godzinę.

 

•Platformy i schody wejściowe dołączane dodatkowo
•Antypoślizgowa podłoga ze stali nierdzewnej
•Ściany w obszarze gotowania pokryte stalą nierdzewną
•Może być używany na przyczepie lub ustawiony na ziemi
•Drzwi z aluminium z zabezpieczeniem, okna z bezpiecznego szkła
•Wejście dla personelu znajduje się na krótszym boku urządzenia, niezależnie od obszaru dystrybucji 
•Zasilanie elektryczne 230 V z zewnętrznego źródła 
•Wewnętrzny panel sterowania elektrycznego dla oddziałów zewnętrznych i urządzeń bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
•System uziemienia z przyłączem
•System sanitarny z pompą zbiornika wyrównawczego lub podłączenia do sieci zewnętrznej (lub zbiorników pomocniczych) dla wody pitnej + kocioł elektryczny do ciepłej wody do zlewozmywaka.
•Czas potrzebny na pełne ustawienie ok. 30 minut dla przeszkolonego personelu
 
 
Systemy Officine Stefanuto produkowane są, zależnie od wielkości, w całości z aluminium, bądź też z aluminium na konstrukcji stalowej. 
Materiały i szczególnie technologie produkcji dają gwarancję, że jest to produkt, który może służyć użytkownikowi przez kilkadziesiąt lat, bez zmian w komforcie użytkowania. 
Ściany są wykonane z dwóch pokryw aluminium (zewnętrznej i wewnętrznej), łączących się na wszystkich spojeniach w sposób obły, tworzących jednolita pokrywę, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek rozszczelnienie. 
Te konstrukcje nie przeciekają, nie przepuszczają pyłów, nie ulegają korozji, a izolacja zapewnia komfortowe użytkowanie w temperaturach od – 50C do +50C. 
Zdały swój egzamin i w warunkach arktycznych i w skrajnie wysokich temperaturach. Użytkowane są  przez wszystkie znane organizacje od Sił Zbrojnych (łącznie z wykorzystaniem w  warunkach klimatu Afganistanu) po Czerwony Krzyż, ONZ i Sztaby Kryzysowe różnych krajów. 
Rodzaj materiału powoduje, że są one znacznie lżejsze niż ich w pełni stalowych odpowiedników, łatwiejsze więc w transporcie i użytkowaniu. 
Transportowane mogą być na przyczepach, przyczepkach (mniejsze konstrukcje ze względu na swoją wagę mogą być transportowane na przyczepach ciągniętych przez samochody terenowe), i klasycznie na samochodach ciężarowych. Przenosić je można  poprzez system hakowy, przewozić na wózkach widłowych, 
Mogą być stawiane uwalniając pojazdy transportujące i rozszerzane na podłożu (także nierównym), na terenach podmokłych, ale także użytkowane łącznie z rozszerzaniem na pojazdach czy na przyczepach.  
Części rozszerzalne może rozłożyć bez wysiłku jedna osoba zależnie od modelu w ciągu od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Podłączenie wszystkich mediów w części rozszerzalnej do głównego systemu dokonuję się za pomocą jednego podłącza.
Każdy projekt i realizacja mogą być zindywidualizowane i przygotowane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami zamawiającego.
Oferowane systemy mogą być w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, wyposażone częściowo lub przygotowane do umieszczenia wyposażenia, które jest w posiadaniu zamawiającego.
Kontenery można łączyć. Możemy też tworzyć, zgodnie z potrzebami, zintegrowane systemy wieloelementowe z kontenerów, namiotów, kabin i in.