Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Kuchnia polowa w przyczepie 50-150

Drukuj
Kuchnia polowa zabudowana na przyczepie transportowej o DMC 2000 kg oraz 2500 kg.
czerwony-k-1
czerwony-k-2
czerwony-k-3
Szczegóły produktu

Kuchnia polowa zabudowana na przyczepie transportowej o DMC 2000 kg oraz 2500 kg.
Kompletny zestaw wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia umożliwiające wydawanie ciągłe posiłków (kuchnia palnikowa, stół, zlewozmywak, lodówka, zestaw naczyń, itd.)

Oferowany jest w dwóch wersjach:
1) Zabudowa na przyczepie o wymiarach: 3,00 x 2,05 m i ładowności DMC 2000kg (50-80 posiłków na godzinę)
2) Zabudowa na przyczepie o wymiarach: 4,00 x 2,05 m i ładowności DMC 2500kg (150 posiłków na godzinę)

 

•Podłoga ze stali nierdzewnej, antypoślizgowa, wodoodporna
•Pokrycie ścian w obszarze gotowania, ze stali nierdzewnej, z wentylacją panelu ściennego.
•Ściany osłonowe z płyt warstwowych w 10/10 podwójnych blach aluminiowych pokryte 40 mm pianką poliuretanową.
•Drzwi z aluminium, okna z bezpiecznego szkła i zabezpieczeniem drzwi.
•Wejście dla personelu na krótszym boku kontenera, oddzielone od obszaru dystrybucji
•może być używany na przyczepie lub ustawiony na ziemi (ustawionym w dół z przyczepą).
•Małe markizy (z boku) zapewniają schronienie zewnętrznych obszarów roboczych.
•Zasilanie elektryczne z 220 V na zewnętrznego źródła
•Wewnętrzny panel sterowania elektrycznego dla oddziałów zewnętrznych i urządzeń bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującymi regulacjami i normami. 
•Zewnętrzny panel wewnętrznej dystrybucji gazu,  zgodnie z  aktualnie obowiązującymi normami i przepisami, z modułowym zestawem rur do oddzielenia butli gazowych .
•WYPOSAŻENIE:
•Rondel  z 1 koszem (na życzenie); Kuchenka z czterema palnikami; 60 litrowy rondel z koszem ; okap z silnikiem wirówki i filtrami
•zamrażarka skrzyniowa , lodówka 400 l; zlew jednokomorowy umywalka z  ociekaczem; blaty kuchenne z szufladami; szafki ; Półki ścienne; Wskaźnik kontroli temperatury
•System sanitarny z pompą zbiornika wyrównawczego i / lub podłączenia do zewnętrznej sieci wody pitnej +bojler elektryczny na ciepłą wodę do zlewu w kuchni
•Dodatkowy wentylator wyciągowy sufitowy z regulowanym termostatem do spalin lub poborem powietrza z regulowaną prędkością.
•System uziemienia z przyłączem
•Wymagany czas na pełne ustawienie kontenera – ok 1 godzina dla przeszkolonego personelu
 
 
Systemy Officine Stefanuto produkowane są, zależnie od wielkości, w całości z aluminium, bądź też z aluminium na konstrukcji stalowej. 
Materiały i szczególnie technologie produkcji dają gwarancję, że jest to produkt, który może służyć użytkownikowi przez kilkadziesiąt lat, bez zmian w komforcie użytkowania. 
Ściany są wykonane z dwóch pokryw aluminium (zewnętrznej i wewnętrznej), łączących się na wszystkich spojeniach w sposób obły, tworzących jednolita pokrywę, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek rozszczelnienie. 
Te konstrukcje nie przeciekają, nie przepuszczają pyłów, nie ulegają korozji, a izolacja zapewnia komfortowe użytkowanie w temperaturach od – 50C do +50C. 
Zdały swój egzamin i w warunkach arktycznych i w skrajnie wysokich temperaturach. Użytkowane są  przez wszystkie znane organizacje od Sił Zbrojnych (łącznie z wykorzystaniem w  warunkach klimatu Afganistanu) po Czerwony Krzyż, ONZ i Sztaby Kryzysowe różnych krajów. 
Rodzaj materiału powoduje, że są one znacznie lżejsze niż ich w pełni stalowych odpowiedników, łatwiejsze więc w transporcie i użytkowaniu. 
Transportowane mogą być na przyczepach, przyczepkach (mniejsze konstrukcje ze względu na swoją wagę mogą być transportowane na przyczepach ciągniętych przez samochody terenowe), i klasycznie na samochodach ciężarowych. Przenosić je można  poprzez system hakowy, przewozić na wózkach widłowych, 
Mogą być stawiane uwalniając pojazdy transportujące i rozszerzane na podłożu (także nierównym), na terenach podmokłych, ale także użytkowane łącznie z rozszerzaniem na pojazdach czy na przyczepach.  
Części rozszerzalne może rozłożyć bez wysiłku jedna osoba zależnie od modelu w ciągu od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Podłączenie wszystkich mediów w części rozszerzalnej do głównego systemu dokonuję się za pomocą jednego podłącza.
Każdy projekt i realizacja mogą być zindywidualizowane i przygotowane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami zamawiającego.
Oferowane systemy mogą być w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, wyposażone częściowo lub przygotowane do umieszczenia wyposażenia, które jest w posiadaniu zamawiającego.
Kontenery można łączyć. Możemy też tworzyć, zgodnie z potrzebami, zintegrowane systemy wieloelementowe z kontenerów, namiotów, kabin i in.