Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

Kontener WC

Drukuj
Kontenerowe toalety polowe wyposażony we wszystkie potrzebne urządzenia do pracy w terenie.
c20-si.xx
c20-si.xx-2
c20-si.xx-3
c20-si.xx-5
c20-si.xx-6
c20-si.xx-7
c20-si.xx-8
c20-si.xx-9
c20-si.xx-10
sstbimage83522075141-a
Szczegóły produktu

Kontenerowe toalety polowe wyposażony we wszystkie potrzebne urządzenia do pracy w terenie. W zależności od potrzeb mogą posiadać nawet 12 kabin prysznicowych, WC, pryszniców. Zintegrowany system podgrzewania wody, oświetlenie i ogrzewanie. Systemy wykonywane są na bazie kontenera ISO 20'. Istnieje możliwość wykonania ich z hydraulicznym systemem samowyładowczym. Waga kontenera 4-5 T.

 

  • Platformy i stopnie posiadają balustrady dla bezpiecznego użytkowania.
  • Wewnętrzne powierzchnie (w tym drzwi) są  wykonane ze stali nierdzewnej lub laminatem, dzięki czemu zapewniają  bardzo czyste warunki, dłuższy  czas użytkowani i większą wytrzymałość mechaniczną.
  • Prysznice wyposażone w słuchawki prysznicowe ze stalową siatką na zbiornikach ze stali nierdzewnej
  • W zależności od tego, czy urządzenie jest całkowicie lub częściowo wyposażone w prysznice, elektryczne kotły przemysłowe są instalowane w przedziale technicznym.
  • System tworzony jest z bardzo odpornych mechanicznie materiałów technicznych, wraz z akcesoriami (baterią termostatyczną, kranów, armatury, itp.) wiodących marek i wysokiej jakości.

 

Systemy Officine Stefanuto produkowane są, zależnie od wielkości, w całości z aluminium, bądź też z aluminium na konstrukcji stalowej.

Materiały i szczególnie technologie produkcji dają gwarancję, że jest to produkt, który może służyć użytkownikowi przez kilkadziesiąt lat, bez zmian w komforcie użytkowania.

Ściany są wykonane z dwóch pokryw aluminium (zewnętrznej i wewnętrznej), łączących się na wszystkich spojeniach w sposób obły, tworzących jednolita pokrywę, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek rozszczelnienie.

Te konstrukcje nie przeciekają, nie przepuszczają pyłów, nie ulegają korozji, a izolacja zapewnia komfortowe użytkowanie w temperaturach od – 50C do +50C.

Zdały swój egzamin i w warunkach arktycznych i w skrajnie wysokich temperaturach. Użytkowane są  przez wszystkie znane organizacje od Sił Zbrojnych (łącznie z wykorzystaniem w  warunkach klimatu Afganistanu) po Czerwony Krzyż, ONZ i Sztaby Kryzysowe różnych krajów.

Rodzaj materiału powoduje, że są one znacznie lżejsze niż ich w pełni stalowych odpowiedników, łatwiejsze więc w transporcie i użytkowaniu.

Transportowane mogą być na przyczepach, przyczepkach (mniejsze konstrukcje ze względu na swoją wagę mogą być transportowane na przyczepach ciągniętych przez samochody terenowe), i klasycznie na samochodach ciężarowych. Przenosić je można  poprzez system hakowy, przewozić na wózkach widłowych,

Mogą być stawiane uwalniając pojazdy transportujące i rozszerzane na podłożu (także nierównym), na terenach podmokłych, ale także użytkowane łącznie z rozszerzaniem na pojazdach czy na przyczepach. 

Części rozszerzalne może rozłożyć bez wysiłku jedna osoba zależnie od modelu w ciągu od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Podłączenie wszystkich mediów w części rozszerzalnej do głównego systemu dokonuję się za pomocą jednego podłącza.

Każdy projekt i realizacja mogą być zindywidualizowane i przygotowane zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami zamawiającego.

Oferowane systemy mogą być w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, wyposażone częściowo lub przygotowane do umieszczenia wyposażenia, które jest w posiadaniu zamawiającego.

Kontenery można łączyć. Możemy też tworzyć, zgodnie z potrzebami, zintegrowane systemy wieloelementowe z kontenerów, namiotów, kabin i in.