Szukaj na stronie

Specjalistyczny Sprzęt Ratowniczy i Techniczny

W wielu Jednostkach są na stanie pakiety dekontaminacyjne, jednak w trakcie ćwiczeń zostały wykorzystane, wchodzące w ich skład zestawy mokre. Często też elementy mokre utaciły ważność. ZAMIAST KUPOWAĆ NOWE, PEŁNE PAKIETY DEKONTAMINACYJNE - UZUPEŁNIJ! ZESTAW DEKONTAMINACYJNY R2R4 (dokładnie taki, jaki znajduje się w pakietach dekontaminacyjnych) zgodny z aktualnymi wytycznymi KG PSP dot. Pakietów dekontaminacyjnych UZUPEŁNIAJĄCY ZESTAW DEKONTAMINACYJNY do przemywania odsłoniętych części ciała zapakowany w szczelnie zamknięty worek z tworzywa sztucznego. Skład zestawu: - wilgotny ręcznik z włókniny o powierzchni 0,5 m2, - 2 szt. - wilgotna rękawica higieniczna do przemywania odsłoniętych części ciała, - 4 szt. Każdy zestaw pakowany jest próżniowo, co gwarantuje bardzo długą przydatność do użycia, jak również pozwala na zaoszczędzenie znacznej ilości miejsca przy przechowywaniu i transporcie. 24,99zł. netto.

Ćwiczenia przeciwpowodziowe zorganizowane przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach, podczas których zaprezentowany sprzęt przeciwpowodziowy będący na wyposażeniu straży pożarnej w regionie. W ramach ćwiczeń została użyta przyczepa z urządzeniem do napełniania worków z piaskiem oraz kilka rodzajów elastycznych wałów przeciwpowodziowych. Jako najbardziej skuteczne rozwiązanie wybrane zostały żółte, półokrągłe wały przeciwpowodziowe które także są w stałej ofercie naszej firmy pod nazwą: Jednokomorowy wał przeciwpowodziowy o przekroju półkola z kołnierzem. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć. 

Czytaj więcej: Ćwiczenia przeciwpowodziowe  Czytaj więcej: Ćwiczenia przeciwpowodziowe 

Czytaj więcej: Ćwiczenia przeciwpowodziowe

Czytaj więcej: PROMOCJASprzedaż zakończona

Oferta specjalna!

CENA NETTO: 14,00zł

 Wyprzedajemy zapasy magazynowe kombinezonów chemicznych typ 5/6.
Jest to w pełni certyfikowany kombinezon chemiczny  wykonany z włókniny BizTex® PP/PE i SMS

Kombinezony typu Tyvec Classic.

Zapraszamy, ilość towaru w ofercie ograniczona.

 

Czytaj więcej: PROMOCJA

Czytaj więcej: Nowy produkt!Nowy produkt!

Nasza firma wprowadza na rynek Polski nowy, rewelacyjny produkt: Sorbent InstaZorb!

Produkt InstaZorb wchłania wszystkie rodzaje płynów z wyjątkiem fluorowodoru, w szczególności: oleje, farby, kwasy, wszystkie produkty chemiczne, kleje. Działa również na wszystkie typy olejów silnikowych, emulsje chłodnicze, polimery, rozpuszczalniki, płyny hamulcowe, glikol, wchłania herbicydy.

Zapraszamy do odwiedzenia osobnego serwisu internetowego poświęconego wyłącznie temu produktowi:

http://www.instazorb.pl/

Czytaj więcej: SUKCES!SUKCES!

W grudniu 2012 roku świętujemy znaczny sukces! Przekroczyliśmy liczbę 18.000 sztuk wyprodukowanych pakietów dekontaminacyjncych wykonanych  zgodnie z wytycznymi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Jesteśmy liderem w produkcji pakietów w Polsce.